THE SMART TRICK OF ثبت نام تیزهوشان THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of ثبت نام تیزهوشان That No One is Discussing

The smart Trick of ثبت نام تیزهوشان That No One is Discussing

Blog Article

پس از انتخاب گزینه «ذخیره» اطلاعات شما در جدولی مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود سپس با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم می شوید.

آزمون سنجش هوش و استعداد مدارس تیزهوشان ششم به هفتم بر اساس هوش و استعداد دانش آموز است و به هیچ عنوان آزمون پیشرفت تحصیلی برگزار نمی گردد.

به محض اینکه تغییری در شرایط ذکر شده در مطالب فوق ایجاد شود، این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

دانش آموزان ششم به هفتم پس از اطلاع از محل برگزاری آزمون تیزهوشان می بایست در زمان تعیین شده در جلسه امتحان حاضر شوند و علاوه بر همراه داشتن کارت ورود به جلسه، لازم است کارت شنایی خود را از قبیل شناسنامه و یا کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم

دانش آموزان با اطلاع از راه های قبولی در آزمون تیزهوشان می توانند به آرزوی قبولی خود در این اینجا را نگاه کن آزمون دست یابند، قبولی در آزمون ششم به هفتم به دلیل سوالات تحلیلی کمی برای دانش آموزان متقاضی مشکل می باشد، بنابراین پیشنهاد می شود که داوطلبان مقاله زیر را مطالعه نمایند.

پاسخ مشاور هیوا: سلام . شما شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم رو ندارین .

  نکته: دقت داشته باشید که بعد از پرداخت هزینه آزمون حتما شماره پیگیری را دریافت کرده و آن را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارید.

شما می توانید در صورت بروز هر گونه پرسش یا مشکل در زمینه نام نویسی آزمون تیزهوشان، با مرکز مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید.

همانطور که می دانید مدارس تیزهوشان جزء بهترین مدارس کشور می باشند که یک فضای رقابتی مناسبی را بین دانش آموزان ایجاد کرده اند. به همین دلیل افرادی زیادی قصد دارند که در مدرسه های تیزهوشان یا همان سمپاد ثبت نام کنند.

با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج منتشر نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار، می توانید عضو کانال تلگرام تیزهوشان باشید.

تمامی دانش آموزا برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم باید یه سری شرایط رو داشته باشن.

با سلام و درود، در حال حاضر امکان ورود به سایت و ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد.

در این مرحله می بایست ضوابط و شرایط ثبت نام را مطالعه نموده سپس موافقت خود را اعلام نمایید و در انتها روی گزینه "ذخیره و بعدی" کلیک کنید.

Report this page